מולטימאָדע פיברע אָפּטיש פּאַטש שנור

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST to ST OM3 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער סטריט צו סטריט רעקל אָד 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM3 רעקל קאָליר אַקוואַ פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), OFNP, LSZH ינסערשאַן ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC צו SC OM4 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. Specification Connector SC צו SC רעקל אָד 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM4 רעקל קאָליר אַקוואַ פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), OFNP, LSZH ינסערשאַן ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO צו LC דופּלעקס OM3 דופּלעקס פּאַטש שנור

    MPO צו LC ברעאַקאָוט קייבאַלז זענען דיין בעסטער ברירה פֿאַר פיברע נעטוואָרקס מיט הויך געדיכטקייַט. עס איז ספּאַסיפיקלי דיזיינד פֿאַר שנעל עטהערנעט, פיברע קאַנאַל, דאַטן צענטער און גיגאַביט עטהערנעט אַפּלאַקיישאַנז. דעם 12 פיברע כאַרנאַס קאַבלע איז געניצט פֿאַר קאַנעקטינג (6) SFP + אין אַ MPO אַדאַפּטער טאַפליע און MPO שטאַם. באַשרייַבונג קאַנעקטער A MPO ווייַבלעך (פּינלעסס) קאַנעקטער B LC UPC דופּלעקס פיברע מאָדע OM3 50/125 μ ם ווייוולענגט 850/1310 nm 40/100 ג עטהערנעט דיסטאַנסע 100 ם ביי 850 נם 10 ג עטהערנעט דיס ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 פּאַטש שנור

    די 50/125 μ ם OM4 מולטימאָדע בייגן ינסענסיטיוו פיברע אַפּטיק קאַבלע איז ווייניקער אַטטענואַטיאָן ווען בענט אָדער טוויסטיד קאַמפּערד מיט טראדיציאנעלן אָפּטיש פיברע קייבאַלז און דאָס וועט מאַכן די ינסטאַלירונג און וישאַלט פון די פיברע אַפּטיק קייבאַלז מער עפעקטיוו. עס קען אויך שפּאָרן מער פּלאַץ פֿאַר קאַבלינג מיט הויך געדיכטקייַט אין דאַטן סענטערס, ענטערפּרייז נעטוואָרקס, טעלאַקאַמיז צימער, סערווער פאַרמס, וואָלקן סטאָרידזש נעטוואָרקס און פיץ קייבאַלז פֿאַר פיברע לאַטע. דעם 50/125 OM4 מולטימאָדע פיברע אַפּטיק קאַבלע איז ידעאַל פֿאַר ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP צו LC 12 Fibers OM3 Fanout קאַבלע

    1.0.35dB Ultra Low IL מיט USCONEC קאַנעקטערז, 0.15dB Ultra Low IL מיט LC קאַנעקטערז. 2.Corning אָדער YOFC פיברע איז דיזיינד צו פאָרן ISO, IEC, RoHS. עטק סטאַנדאַרדס. 3. בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. 4. ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער A MTP ווייַבלעך עליטע קאַנעקטער B LC פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM3 רעקל קאָליר אַקוואַ פויליש טיפּ פּיסי צו UPC רעקל מאַטעריאַל OFNR, OFNP, LSZH ינסערשאַן אָנווער ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC צו SC OM1 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער סק צו סק רעקל אָד 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 62.5 / 125 μ ם רעקל קאָליר אָראַנדזש פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC צו SC OM2 דופּלעקס פּאַטש שנור

    דעם מולטימאָדע פון ​​די פיברע אַפּטיק לאַטע שנור קומט מיט הויך פאָרשטעלונג רעקל מאַטעריאַל, וואָס האט אַ לאַנג לעבן פֿאַר נוצן. אין אַדישאַן, עס איז ווייניקער אַטטענואַטיאָן ווען בייגן אָדער טוויסטיד קאַמפּערד מיט טראדיציאנעלן אָפּטיש פיברע קייבאַלז, אַזוי די ינסטאַלירונג און וישאַלט פון די פיברע אַפּטיק קייבאַלז מער עפעקטיוו. עס זענען דריי מינים פון רעקל מאַטעריאַל רעקל, אַרייַנגערעכנט פּווק (OFNR), OFNP, LSZH, און מען קען האָבן אַ בעסער ברירה לויט זייער נויט. די העל און מאַראַנץ אויסזען קענען ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC צו SC OM3 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער SC צו סק רעקל אָד 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM3 רעקל קאָליר אַקוואַ פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), OFNP, LSZH ינסערשאַן ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC צו LC OM4 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער LC צו LC רעקל אָד 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM4 רעקל קאָליר אַקוואַ פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), OFNP, LSZH ינסערשאַן ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC צו LC OM3 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער LC טאָלק רעקל אָד 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 50/125 μ ם OM3 רעקל קאָליר אַקוואַ פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), אָ ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC צו LC OM2 דופּלעקס פּאַטש שנור

    1. דער פּראָדוקט אַדאַפּץ ימפּאָרטיד סעראַמיק פּינס און ימפּאָרץ הויך קוואַליטעט פיברע אַפּטיק קייבאַלז. 2. פאָרשטעלן פרעמד אַוואַנסירטע גרינדינג טעכנאָלאָגיע און גרינדינג עקוויפּמענט צו ענשור די סענטערינג דיווייישאַן פון די פיברע, די קאָנקאַווע פון ​​די פיברע, די ייבערפלאַך פון די פיברע אָן סקראַטשיז און פלאָז, און די פּאַראַמעטערס פון די קערוואַטשער ראַדיוס פון די סעראַמיק סוף פּנים טרעפן די נאָרמאַל. 3. די ינסערשאַן אָנווער איז קליין, די צוריקקער אָנווער איז גרויס, די ינטערטשיינדזשאַביליטי איז גוט, די ריפּיטיד ינסערשאַן און ר ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC צו LC OM1 דופּלעקס פּאַטש שנור

    · טרעפן EIA / TIA 604-2 מיט סעראַמיק פעראָו פֿאַר הויך גיכקייט קאַבלינג נעטוואָרקס. · קאַבלע געדרוקט העלפּס צו דערקלערן און דערקענען פאַרשידענע קייבאַלז. · זירקאָניאַ סעראַמיק פערולע אָפּטימום יל און רל. · בייגן ינסענסיטיוו פיברע קאַבלע ווייזט ויסגעצייכנט פאָרשטעלונג אויף ריזיליאַנס. · ק = ק קאַרטאַן פּעקל גיט מאַקסימום שוץ אויף דיין ייטאַמז. באַשרייַבונג קאַנעקטער LC צו LC רעקל אָד 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0 מם פיברע מאָדע 62.5 / 125 μ ם רעקל קאָליר אָראַנדזש פּאַלישינג UPC צו UPC רעקל מאַטעריאַל פּווק (OFNR), ...